تاریخ انتشار : سه‌شنبه 11 ژانویه 2022 - 21:22
-

به همت زوج فرهنگی دهدشتی مرکز نیکوکاری فرهنگیان دهدشت با حضور مسؤلین شهرستان افتتاح شد

به همت زوج فرهنگی دهدشتی مرکز نیکوکاری فرهنگیان دهدشت با حضور مسؤلین شهرستان افتتاح شد

به همت زوج فرهنگی دهدشتی مرکز نیکوکاری فرهنگیان دهدشت با حضور مسؤلین شهرستان افتتاح شد به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلادشاپور *مرکز نیکوکاری فرهنگیان شهر دهدشت با حضور امام جمعه، رئیس اداره آموزش و پرورش، رئیس کمیته امداد، معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئول واحد مشارکت کمیته امداد و مسئول امور بانوان اداره آموزش

به همت زوج فرهنگی دهدشتی مرکز نیکوکاری فرهنگیان دهدشت با حضور مسؤلین شهرستان افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بلادشاپور *مرکز نیکوکاری فرهنگیان شهر دهدشت با حضور امام جمعه، رئیس اداره آموزش و پرورش، رئیس کمیته امداد، معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئول واحد مشارکت کمیته امداد
و مسئول امور بانوان اداره آموزش و پرورش و دیگر اعضا مرکز نیکوکاری افتتاح گردید.

مرکز نیکوکاری فرهنگیان دهدشت توسط زوج فرهنگی (محمدکریم ترنجیده ،آذر خیزات) با هدف شناسایی و ارائه خدمات به نیازمندان جامعه هدف و استفاده از ظرفیت مردم و خیران در کمک به نیازمندان دایر و افتتاح گردیده است.

محمد کریم ترنجیده مسؤل این مرکز ضمن تقدیر و تشکر از حضور مسولین و ابراز خرسندی از افتتاح این مرکز گفت:هدف اصلی مراکز نیکوکاری شناسایی و ارتباط موثر با اشخاص حقیقی و حقوقی جهت رفع نیازهای ضروری نیازمندان است و در واقع مراکز نیکوکاری پل ارتباطی بین خیران و نیازمندان می باشند.
در آیین افتتاحیه ابتدا رئیس کمیته امداد امام امام خمینی (ره) در خصوص اهداف و وظایف مراکز نیکوکاری سخنانی ایراد کردند و بیان داشتند سعی و تلاش بر این هست تا مراکز نیکوکاری به صورت تخصصی را ه اندازی شده و فعالیت نمایند.

در ادامه امام جمعه محترم دهدشت حجه الاسلام وحدانی فر به نقش مساجد در مسائل تربیتی ، اجتماعی، آموزشی،فرهنگی و خدمات دهی به جامعه سخنانی ایراد نمودند و از متولیان مرکز نیکوکاری که از فرهنگیان آموزش و پرورش دهدشت بودند تقدیر و تشکر کردند.

سپس گنجی پور مدیر آموزش و پرورش دهدشت ضمن تقدیر و تشکر از زوج فرهنگی که بانی این امر خیر هستند نقدیر و تشکر و قول مساعد در جهت همکاری را دادند.

در ادامه مسولین شرکت کننده ضمن تقدیر و تشکر از این زوج فرهنگی شماره کارت مجازی مرکز نیکوکاری فرهنگیان دهدشت
۶۰۳۷-۹۹۷۹-۵۰۴۱-۱۱۰۹
را اعلام و از همه انسانهای نوع دوست خواستند کمکهای نقدی خویش را به این شماره جهت جمع آوری و کمک به نیازمندان واریز نمایند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.